Forum FILOZOFIA Strona Główna FILOZOFIA
Forum miłujących mądrość
 
 » FAQ   » Szukaj   » Użytkownicy   » Grupy  » Galerie   » Rejestracja 
 » Profil   » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   » Zaloguj 

Kibol jako esencja katolicyzmu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FILOZOFIA Strona Główna -> Etyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bardotka
Dołączył: 11 Paź 2014
Posty: 268
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 0:56, 13 Sty 2015    Temat postu: Kibol jako esencja katolicyzmu

Kibol to czysty katolicyzm, bo to kult siły. Zauważcie że kibole biją tych słabszych, lub jak jest mniej przeciwników. Jeden kibol nie robi zadymy, kilku kiboli robi zadymy bo czują siłę, ich recepta na świat to patologia.
A kler kogo atakuje, słabszych. I tak wyją przeciwko ochronie dla dzieci (Antyklapsowa), ustawie antyprzemocowej do kobiet, bo atakują słabsze kobiety i słabe dzieci, homków jest mało, mniejszości religijne jest mało, to non stop wylewają nienawiść, bo rzucają się na słabszych. Prawo które chroni ludzi obalić niech wejdzie prawo poniżające słabszych.
KULTURA chroni słabszych.
PATOLOGIA słabość atakuje.
Kibol nie pójdzie do kultury, za to zachwyci go kościół non stop atakujący słabszych.
Co do wojska ;
Tu siła silnych chroni słabszych, jestem silny to chronię tych za moimi plecami- patryjotyzm
Kibol- NAZIZM- gdzie mordowano chorych, kalekich, władza nad kobietom i tresura dzieci-
No i oczywiście mniejszości, żydki, homki i wszelkie grupy słabsze, bo nazim to kult siły atakujący słabszych, upadek kultury, która chroni słabszych, czy złamanie kodeksu wojskowego, nie tykamy bezbronnych- czołgi rozjeżdzające cywilną ludność. Dlatego takie afery jak jakiś wojak wali z możdzieża do wioski w afganistanie do bezbronnych, a nie do wojska, uzbrojonych. Kler kochał Hitlera, jak Kibole kościół.
Policja, ćwiczenia;
Zastrzeliłeś babci pieska durniu, miałeś walić do bandyty, bo policja ma chronić słabszych.
Kibol atakuje słabości dokładnie jak NAZIZM, czy też KLER, w oby dwóch mamy kult siły, słabsi poniżeni. Dlatego kibol to uosobienie KATOLICYZMU, i dlatego księża błogosławią i podpuszczają, a kibole zachwycone bo wreszcie można terroryzować słabszych.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Krypton
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 819
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Ziemia
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 18:09, 13 Sty 2015    Temat postu:

Katolicyzm to nie tylko kler, ale też inni wyznawcy. Co do kleru to niestety nie mogę o nim wiele dobrego powiedzieć i wiele jest prawdy w tym co mówisz. Znam natomiast wielu katolików (tak się deklarują), których zachowanie znacząco odbiega od zachowania tzw "kiboli". Nie biją, nie tępią słabszych od siebie, raczej pomagają, niejednokrotnie jest to poświęcenie kosztem siebie samych. Jedni z nich chodzą do kościoła częściej, inni rzadziej, jednak nic z zachowania "kibolskiego" u nich nie obserwuję.
Pytanie dlaczego utożsamiają się z instytucją mającą na koncie tyle historycznych zbrodni?, bo widziałem, że tę kwestie poruszałaś w innych wątkach. Odpowiedź znajdziesz w strukturze psychologicznej człowieka, gdzie elementy kultury są niejako wpisane w całość. U jednych będzie to kościół katolicki, bo w tej części geograficznej dominują jego wpływy, tu się urodzili tak ich wychowano i dla komfortu psychicznego nie buntują się, akceptują to jak najbardziej naturalnie, automatycznie zgodnie z instynktem stadnym.
Nie rozpatrują, czy warto czy nie, nie studiują historii katolicyzmu, są katolikami i są przekonani, że tak ma być.
Inni, którzy nie chodzą do kościoła i poddają analizie część rzeczy, które próbowano im wpoić w ramach wychowania też nie są wolni od automatycznych kulturowych nawyków. Chodzę w spodniach, nie sukience, chociaż w niej mogłoby być wygodniej, słucham muzyki metalowej, nie folkloru indyjskiego, chociaż wcale nie musi być gorszy od metalu. Jem jajko sadzone i kartofle, a nie smażone gąsienice i koniki polne, chociaż są równie pożywne i łatwiej je zdobyć. Posługuję się nożem i widelcem, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie aby jeść paluchami lub gębą prosto z talerza. Jednym słowem robię wiele rzeczy z automatu, bo tak wynika z kultury w której akurat wypadło mi się urodzić.
Nie wiem, może Ty np nosisz długie włosy, spódniczki i robisz makijaż, a może coś innego co się powszechnie robi. Tak samo jest z tym nieszczęsnym katolicyzmem, konserwą w której wielu jest wygodnie pomimo nieznajomości jej pełnej zawartości.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bardotka
Dołączył: 11 Paź 2014
Posty: 268
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 18:57, 13 Sty 2015    Temat postu:

Krypton
Normalni katolicy odeszli została esencja katolicyzmu w kościele, mentalność kibola, patrz;

Ksiądz chwali kiboli i nazywa 'strażnikami pamięci o polskich patriotach'

[link widoczny dla zalogowanych]

Patryk Chodyniecki: Piszesz, że religia indyjska nie najeżdżała ludzi i nie nawracała ich mieczem, a jakby nie patrząc, takie praktyki stosowała religia chrześcijańska (krucjaty). Mimo to, kościół mówi, że to było dawno i była inna mentalność. Ja uważam, że powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ ludzie burzą się na islam, a kiedyś stosowali jeszcze gorsze praktyki. Jakie jest twoje zdanie w kwestii historii religii chrześcijańskiej?

Zenon Kalafaticz: Oczywiście, że nie wolno nam o tym zapominać, choćby ze względu na te miliony ofiar chrześcijaństwa, a szczególnie KK, które nigdy nie zostały nawet upamiętnione. Taka historia KK na przykład jest fałszowana, przeinaczana, pospolici ludzie nie maja nawet pojęcia o zbrodniach tej instytucji. Co do samej religii, że to było dawno itd. to bardzo typowe wymówki. Powinno się zapytać: „jak to się dzieje, że tamci ludzie czytali dokładnie te same święte księgi i nie umieli z nich wyczytać tego prawidłowego przesłania, a nagle dziś prawidłowo się je interpretuje”? O rzeczach wstrętnych mówi , że to przenośnie, albo

w ogóle nic nie mówi, a te ładne wersety eksponuje. To podobno słowo Boże. Jaka jest jego wartość skoro można było z nich wyciągać tak różne wnioski. Usprawiedliwiać nimi cokolwiek ? Przypominam, że podstawowym nakazem Bożym jest - i to obowiązuje do dzisiaj, choć jest niechętnie cytowany -"Nie będziesz czcił innych Bogów przede mną”. A dało to przyzwolenie na potworne zbrodnie i mordy w historii ludzkości. Dziś od razu przechodzi się do tych następnych, ładnych przykazań - nie kradnij itd. To jeden ze sposobów w jaki ludzie radzą sobie z okrucieństwem ich własnych religii.

Patryk Chodyniecki: Czytałem kiedyś o współpracy kk z nazistami, ale to niepewne źródła, wiec chyba muszę ten temat zostawić. Porozmawiamy o mentalności Polaków. Kiedyś przeczytałem świetne zdanie "w naszym kraju jest 86% katolików i 86% nienawiści. Czy uważasz, że żyjemy w kraju pogrążonym w hipokryzji?

Zenon Kalafaticz: Współpraca a nazistami i sympatia do nich to fakt, za dużo mamy zdjęć z tamtego okresu, by dało się temu zaprzeczyć. Obraz mówi więcej jak słowo. Mamy nasze przedwojenne numery Ateneum Kapłańskiego pod przewodnictwem kardynała Wyszyńskiego, gdzie padają znane już i publikowane wiele razy teksty zachwytu i pochwały Hitlera przez piszących tam księży. Teraz jak zwykle apologeci KK stosują te same stare triki, że to nie tak, zła interpretacja, inna czasy itd. Warto wiedzieć, że sam Hitler był katolikiem, co oczywiście nie świadczy o tym że zbrodni dokonywał w imię religii, ale przynajmniej można go było wykluczyć oficjalnie z KK. Nigdy tego nie zrobiono. No i jeszcze pytanie czysto teologiczne się nasuwa: „gdzie był chrześcijański Bóg jak chrzczono w jego imię małego Adolfka”? Nie przewidział, że w przyszłości narozrabia?. Mamy namacalne dowody z dzisiejszych czasów jak nacjonalizm, faszyzm, pospolite kibolstwo zbiegają się one bardzo blisko ze sobą przy różnych okazjach pod wspólnym hasłem "Bóg, Honor i Ojczyzna".


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Krypton
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 819
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Ziemia
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 19:27, 13 Sty 2015    Temat postu:

No właśnie nie odeszli, chodzą tam nadal, przecież ich znam i nie mają "mentalności kibolskiej", wśród nich moja mama. Chyba, że mi nie wierzysz, ale na to już nic nie poradzę. Nie łykają bezkrytycznie słów księdza a ich celem jest wspólna modlitwa przede wszystkim.
Oczywiście, chodzą tam i tacy, którzy przejawiają podobną mentalność, wiem o tym. Grałem kiedyś w zespole z perkusistą (gorliwym katolikiem), który uważał, że gejów nie mógł stworzyć Pan Bóg i że naukowcy go obrażają twierdząc, że jako człowiek pochodzi od małpy! Wiele znamy przypadków, kiedy gorliwi, praktykujący katolicy piorą na kwaśne jabłko za byle co, swoje dzieci, wyrażają jawną nienawiść do Żydów, czy chronią księdza, któremu udowodniono pedofilię. Zgadza się, ale nie wszyscy ludzie chodzący do kościoła tacy są. I kanalie, i wspaniałych ludzi znajdziesz w kościele. Wrzucając wszystkich do jednego wora sama możesz być oskarżona o "mentalność kibolską", a przecież jej nie cierpisz, prawda?
Fragment rozmowy, który wkleiłaś: tak, zgadzam się, bardzo ważne, aby pamiętać zbrodnie kk. Powiem więcej, nie tylko pamiętać ale i przeciwdziałać, bo akty pedofilskie to też zbrodnie. Z całą mocą należy powiedzieć NIE! jakimkolwiek ulgom w sankcjach dla księży przestępców. Ulgom tylko z racji pełnienia przez nich religijnej posługi. Wydaje mi się, że pod tym względem jest w naszym kraju jeszcze wiele do zrobienia. No, bo jak widzę burmistrza i pół ratusza na kolanach przed księdzem (oficjalnie, nie prywatnie) to mam poważne wątpliwości co do świeckości naszego państwa Sad


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Andromeda
Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 471
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 23:34, 13 Sty 2015    Temat postu:

Krypton
Twoja mama ma problem z masochizmem, to kobieta uległa. Dyktatury rozbijają się o ten aspekt sadomasochizmu i masochizm mamy w podporządkowaniu, a sadyzm w narzucaniu innym...podporządkowania i tak kibole są bardziej widocznie sadystyczni, a kobiety widoczniej masochistyczne. Tak więc tkwi z schemacie kibola, ale od strony masochistycznej bo tak ją pewnie wychowano. Moja ciotka też się denerwuje jak ksiądz gada o polityce i jej koleżanki, ale tak ją wychowano by chodzić do kościoła, a później się dziwi że raczej w życiu obrywa, bo masochizm przyciąga niepowodzenia.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Krypton
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 819
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Ziemia
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 0:22, 15 Sty 2015    Temat postu:

Smile Dlaczego problem? Każdy robi tak jak lubi Wink
A poważnie, nie wiem czy moja mama jest masochistką w jakimkolwiek rozumieniu, dosłownym czy potocznym. Ale co do uległości, to jak już pisałem w innym poście, każdy tam czemuś ulega. Jedni temu Kościołowi, inni jakiejś sekcie, jeszcze inni prawicowej bądź lewicowej ideologii, modzie, reklamom itd, itp. Nie znam osoby, która w ogóle niczemu by nie ulegała tj była 100% nieuległa Wink, czy taka jest Andromeda?, jeśli tak to naprawdę jestem pod wrażeniem.
W dyktaturach ludzie często stają się masochistami, kurczę, no w sumie tak, jest to jakby forma obrony - jak już muszę dostawać batem, to znajduję w tym przyjemność. Nie wszyscy jednak w takiej dyktaturze masochistami się stają, inni np wolą być oportunistami, a jeszcze inni po prostu cierpią pogodzeni ze swym losem. Odważni, albo głupi/zdesperowani się buntują. Odważni kiedy kiedy jest jakakolwiek logiczna szansa na powodzenie. Głupi/zdesperowani - kiedy tej szansy nie ma, albo tylko wydaje się, że jest.
Wracając do mojej mamy, czasami przymyka na nieprzyjemne sprawy oko, a czasami walnie pięścią w przysłowiowy stół. Nie można więc powiedzieć, że jest jednoznacznie uległa. Jest to zgoła odmienna sytuacja od grupy kiboli, gdzie jeden słabszy dostaje cięgi od reszty, a mimo to wraca zawsze do "kumpli" i znowu obrywa. Mama chodzi do kościoła głównie po to, żeby się pomodlić, tak jak Twoja ciotka nie łyka bezkrytycznie wszystkiego co mówi ksiądz, ale nie zauważyłem też, żeby przyciągała nieszczęścia. Obrywa niekiedy w życiu jak każdy, ale też nie jest ofiarą.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bardotka
Dołączył: 11 Paź 2014
Posty: 268
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 0:43, 15 Sty 2015    Temat postu:

Krypton
Nie rozumiesz jak idzie w dyktaturach masochizm, nie wgłębiaj się, to proste, według katolicyzmu kobieta ma być uległa, posłuszna, poświęcająca się, podporządkowana. Ten masochizm jest jej narzucony z góry. Tak jak sadysta krzyczy- do kąta marsz, tak kobieta ma być z zachowania całkowie uległa. To o czym mówi Gender, narzuca jej kultura zachowanie, nie natura , facet w sutanie sadystycznie nakazuje - marsz do kuchni i ciosy masz znosić. Masochizm jest narzucany przez sadystę. U bezmózgów działa reakcja nieświadoma w tym schemacie i klepie po tyłku nawet na ulicy dziewcznę i ona w katolicyźmie powinna takie i podobne znosić cierpliwie, a on będzie gorszy, bo jej masochizm prowokuje jego sadyzm. Kler nienawidzi kobiet i jego nienawiść prowadzi do ;

Z pewnością bezkarny czuł się rolnik z podkrakowskiej wsi, który latami żonę gwałcił, a przy okazji tłukł. Kobieta dzwoniła na policję, ta nawet czasem przyjeżdżała. Zawsze z pogadanką, jak trudno dociec prawdy o przyczynach awantur domowych. Ofiara poprosiła w końcu o pomoc organizację... chroniącą prawa zwierząt. Bo złapała męża na tym, że gwałcił również ich kundla. I za to, nie za wymuszanie seksu na żonie, trafił w końcu do paki.

- Coś się zmienia. Jakby w kobietach coś pękło - mówi Tomasz Majewski, psycholog z Niebieskiej Linii. Na anonimowy telefon zaufania dzwoni coraz więcej gwałconych żon - młode mężatki i kobiety, które obchodziły już z małżonkiem srebrne gody. Panie z tytułami naukowymi i sprzątaczki. Niektóre gwałcone regularnie, inne tylko od czasu do czasu.

Wszystkie z trudem przełamują wstyd. - W Polsce nie ma wychowania seksualnego, jest wychowanie do wstydu. Poza tym żyjemy w kraju, w którym pokutuje przekonanie, że kobietę może ewentualnie zgwałcić jakiś dewiant w ciemnej ulicy - mówi prof. Zbigniew Izdebski, badacz seksualności z SWPS. - Ale żeby mąż żonę? Przecież, wpaja się kobietom od wieków, żona jest po to, by spełniać obowiązki. W tym obowiązek współżycia z mężem, niezależnie od tego, czy ma na to ochotę, czy nie - mówi seksuolog.

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Krypton
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 819
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Ziemia
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 12:12, 16 Sty 2015    Temat postu:

Też odnoszę wrażenie, że katolicyzm broni twardego patriarchatu, w wielu przypadkach zapewne może prowadzić to do przemocy psychicznej bądź fizycznej. Jednak na ogół nie dochodzi, a kobieta ma prawo odejść ze związku, który opiera się na schemacie, którego nie akceptuje. Jeśli akceptuje i tak chce, to nie widzę problemu, jej wybór.
Przykład z rolnikiem wskazuje na nieudolność i niekompetencje tamtejszych policjantów, ale nie jest tak, że ogólnie sprawę policja olewa, są setki przypadków kiedy interweniuje i to skutecznie. Tutaj jest potrzebne zdecydowanie szczególnie jeśli są dzieci, a sytuacje, takie jak ta którą opisałaś trzeba nagłaśniać i piętnować, a nie mylić jednego przypadku z normą.
Psychologiczny aspekt sprawy jest poważniejszy, przełamywanie wstydu jest najgorsze, dokładnie jak mówi Majewski, ale z prawnego punktu widzenia po jego przełamaniu ofiary mają się gdzie w Polsce zgłosić i Kościół nie ma tu nic do gadania. Oczywiście jest po części przyczyną tego zakorzenionego wstydu, tu pełna zgoda, dlatego tacy jak my występujemy przeciwko jego nauczaniu, nie zabronimy jednak ludziom chodzić do kościoła i słuchać księży, ich sprawa, co poradzić.
Co do "wychowania seksualnego" to sytuacja w której nauczają go katecheci jest tragikomiczna. Przeciwko takim dewiacjom społecznym trzeba głośno protestować, prawo nie powinno dopuszczać do takich sytuacji w oświacie publicznej. Lepiej, żeby w ogóle nie było przedmiotu "wychowanie seksualne" niż nauczał go ksiądz lub katecheta!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Andromeda
Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 471
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 16:55, 16 Sty 2015    Temat postu:

Nie, taka struktura to typowy klerykalny motyw, kobiety od upadku komuny non stop tracą prawa iż trudno mówić o człowieku, tym samym jeśli ktoś ma być gorszy, jest spychany do tego że równy nie jest, skupi się całą na nim przemoc. Tym samym inni przyzwyczajeni do takiego traktowania przestają nieść pomoc. Co do edukacji seksualnej to jest to najlepsza profilaktyka zboczeń , ale nie przez księży bo dewianci i gwałciciele, dlatego że seks to psychika, jak komuś coś narzucam to w seksie też lubie się narzucać, nauka kleru prowadzi do gwałcenia, co nie jest dziwne że już gimnazjaliści gwałcą koleżanki, kobiete trzeba dominować więc że psychika to seks, tym samy dominować tym co między nogami. Dlatego Szwecja przymusową edukacje dla emigrantów z krajów religijnych wprowadziła, bo w takich strukturach mamy gwałty i przemoc na porządku dziennym i nocnym. A kobieta ta nie już uczona że ma znasić jak kleruś tutaj zmusza do masochizmu.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Krypton
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 819
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Ziemia
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 20:12, 16 Sty 2015    Temat postu:

Jakie to prawa kobiety straciły od upadku komuny? Bo mentalność, o której piszesz istniała długo przed transformacją.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bardotka
Dołączył: 11 Paź 2014
Posty: 268
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 22:30, 16 Sty 2015    Temat postu:

Krypton
Prawo do równego traktowania, tym samym od upadku komuny narasta przemoc do kobiet, bo kogo się umniejsza ten jest narożony na przemoc wszelaką. Mamy dzieci w polsce z in vitro gdzie te dzieci i rodzice bezpłodne są jawnie w polsce prześladowane, całkowicie odebrano prawo kobiecie do własnego ciała, co skutkuje tym że mieć odpowiedzialność za swoje życie schodzi się do podziemia , a tu w złych warunkach kobiety umierają, są okaleczane. Jakie kobieta ma prawo do leczenia jak oszołom odmawia tego leczenia, kobiety z powikłaniami są odsyłane bo lekarze księdza się boją i oszołomów przed szpitalem. Kobiety rodzą kalekie dzieci bo lekarz nie chce zrobić badań prenatalnych, gdzie tu dziecko już możemy leczyć. Tak kalectwo dziecka jest dzięki klerowi. Masz ciągle afery o dzieciach w beczkach prostych kobiet, bo kler zwalcza antykoncepcje i edukacje itd itd..


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Krypton
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 819
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Ziemia
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 0:08, 17 Sty 2015    Temat postu:

Doprawdy nie wiem gdzie Ty żyjesz, jestem przerażony!
Nikt kogo znam nie bije partnerek, akty przemocy widać głównie w telewizji, kilka razy słyszałem gdzieś u sąsiadów znajomych, ale kilka razy na całe moje 33-letnie życie! Kobiety, które widzę codziennie, a nawet ich nie znam nie chodzą posiniaczone. Znam panią co ma dzieci z in vitro i przez nikogo nie są one prześladowane.
Prawo do własnego ciała pod kątem aborcji...no to w Polsce nie całkowicie, zgodnie z prawem, jeżeli zagrożone jest życie matki lub istnieje duże prawdopodobieństwo, że dziecko będzie upośledzone, ciążę można usunąć...sprawdź sobie. A że w pojedynczych przypadkach (które są nagłaśniane przez media) dzieje się inaczej nie oznacza, ze taka jest w Polsce norma, bez przesady!
To samo z beczkami i wyrzucaniem niemowląt na śmietnik, ile było w całej Polsce tych beczek, ile śmietników z niemowlętami? To się naprawdę nie dzieje na co dzień. Zresztą są jeszcze okna życia i możliwość oddania dziecka w szpitalu. Akurat kler do wyrzucania dzieci nie namawia.
Prenatalne badania wykonuje się masowo w całej Polsce, a Ty na jednym przykładzie przeciwnym chcesz ten fakt zanegować. Dlaczego?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bardotka
Dołączył: 11 Paź 2014
Posty: 268
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 17:23, 17 Sty 2015    Temat postu:

Krypton
Ty nie żyjesz w Polsce. Widać twój egocentryzm nie dostrzega sfery społecznej bo to co masz powyżej jest na porządku dziennym. Poniżej w innych wątkach są wypowiedzi i dzieci z invitro i protesty rodziców że jest taka agresja że boją się w polsce o własne życie. Dr. Chazan von Mengele to nie jest przypadek to prawidłowość, kobiety jeżdzą do czech na badania prenatalne, boją się polskich lekarzy. Sprawa zgwałconej 11letniej dziewczynki widać też nieznana, w polsce fanatycy zmuszają nawet dzieci do rodzenia z gwałtu. Wpisz w google. Kler zwalcza edukacje i antykoncepcje i dlatego co chwila afera z dziećmi w ogrodzie, beczkach itd. To prawidłowość, zawsze zakaz aborcji i antykoncepcji powodował dzieci w szambach itd..jak też śmiertelnością kobiet i okaleczaniem. Ty nie masz pojęcia co się w polsce dzieje.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Krypton
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 819
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Ziemia
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 12:41, 18 Sty 2015    Temat postu:

Powiat rybnicki, o ile się nie mylę należy do Polski, a na jego ternie mieszkam. Widocznie mi nie wierzysz, ale na to nie jestem nic w stanie poradzić Sad
Ale powiedz, znasz kogokolwiek osobiście, kto zmusił swoje dziecko do porodu z gwałtu? Znasz osobiście jakąkolwiek kobietę która wsadziła swoje dzieci do beczek, utopiła w szambie, wyrzuciła na śmietnik? Znasz osobiście jakiekolwiek dzieci z in vitro prześladowane? Jakąkolwiek kobietę, której odmówiono badań prenatalnych?
A może Twoja rzeczywistość to tylko Google i TV?
Zgadzam się, że piętnowanie antykoncepcji przez Kościół przyczynia się do nadmiernego przyrostu naturalnego w biednych rodzinach. Słyszałem już tłumaczenia rodziców, w których nawet 10ro dzieci utrzymywanych jest w zasadzie z zasiłków, a następne w drodze! Na pytanie "czemu się nie zabezpieczacie?" odpowiedź "dzieci pochodzą od Boga". No i mamy to o czym mówisz. JEDNAK WYRZUCANIE DZIECI CZY UŚMIERCANIE PO NARODZINACH TO MARGINES. Policz sobie ile jest w Polsce urodzin (statystyki dostępne w internecie) i porównaj to z liczbą kobiet, które zabijają dzieci. Ciekawe co Ci wyjdzie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bardotka
Dołączył: 11 Paź 2014
Posty: 268
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/2

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 22:39, 18 Sty 2015    Temat postu:

Co chwila masz afery, wklełam ci linki jak terlik chciał zamordować jedenastkę zgwałconą przez kuzynów, głośna sprawa Agaty której fanatyk odmówił aborcji itd, ty po prostu jesteś stadny i owca owcy zasłania widok na sprawy społeczne, ty nie chcesz tego widzieć, a takie non stop są fakty, twoja chata to nie polska egocentryku..
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FILOZOFIA Strona Główna -> Etyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
subMildev free theme by spleen & Programosy
Regulamin